2024-05-12

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan cenią tę przyjaźń

0

Dwie znane aktorki w programie Krzysztofa Ibisza „Demakijaż” o ich szczególnej relacji. Z wiedzą, mądrością i elementami magicznymi, niczym wiedźmy, jak wskazał gospodarz programu, miały okazję opowiedzieć, dlaczego doskonale się rozumieją. Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan mają przekaz do... całej ludzkości. Jaki? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Tak wiele wspólnego
Aktorki, influencerki i wojowniczki połączyła miłość od pierwszego wejrzenia na... Sabacie Czarownic. I nie miały już wyjścia. Musiały się zaprzyjaźnić. Anna zadebiutowała jako 9-latka w filmie „Korczak” w reż. Andrzeja Wajdy, a chwilę później zachwyciła w oscarowym dziele „Lista Schindlera”. Kolejne role na małym i dużym ekranie, a także na deskach teatrów zapewniły jej miejsce na liście 100. najcenniejszych gwiazd show-biznesu magazynu „Forbes” i ciepłe miejsce w sercach Polaków. U Basi miłość do sztuki zaszczepiła mama, która zadbała, aby córce z nudów nie przychodziły do głowy głupie pomysły. Były więc szkoła muzyczna, chór „Legenda”, gospel i lekcje angielskiego, a potem Krakowska Szkoła Teatralna, błyskotliwa medialna kariera i role komediowe najwyższej próby, przypieczętowane czterema Telekamerami. Dziś przyjaźń łączą ze wspólną pracą, a kariery ze sztuką tworzenia szczęśliwych rodzinnych relacji. Ania z partnerem Jakubem Wąsem i dziećmi - Stefanią i Teodorem, Basia zaś z mężem Rafałem Szatanem i dziećmi - Hanią i Henrykiem. Obie mają niebezpieczną skłonność do mówienia prawdy i kiedy trzeba, walczą o siebie jak lwice. Życiowe egzaminy zdają z wdziękiem i śpiewająco. Zamiast rozpamiętywać przeszłość, wolą patrzeć w przyszłość.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Demakijaż – talk show (@demakijaz)

Kapitał na życie
Prowadzący program nawiązał do początków karier obu bohaterek odcinka, które zbierały artystyczne doświadczenia już jako dzieci. Krzysztof Ibisz był ciekawy, jak rodzinny dom kształtował ich charaktery. - Moja mama codziennie mówiła mi, że mnie kocha, że jestem cudowna i że będę miała piękny dzień, i na pewno spotka mnie coś dobrego - wyznaje Anna Mucha. - Ja też zawsze czułam bardzo dużo miłości, poczucia bezpieczeństwa od rodziców. Wiedziałam, że zawsze mi pomogą, że mogę im ufać i o wszystkim powiedzieć - dodaje Barbara Kurdej-Szatan. W ich obecnej relacji, ukształtowana w ten sposób wrażliwość dodatkowo wzmacnia przyjaźń. - Baśka czyni mnie lepszy człowiekiem - podkreśla Anna i wylicza jej najlepsze cechy. - Cudowna energia, otwartość, serce na dłoni, wiara w ludzi - komplementuje i równie dużo miłych słów otrzymuje od Barbary. - Wiem, że mogę na niej polegać i na nią liczyć w każdej sytuacji. Zawsze mnie wesprze, wysłucha i zrozumie - wskazuje. Nie tylko na podobieństwa, ale także na różnice. - Ania jest asertywna. Ja nie bardzo - ujawnia, że dzięki temu dobrze się uzupełniają.

Quiz
Przyjaciółki chętnie odpowiadają na pytania gospodarza, zadawane w stałej części programu. Która z nich więcej czasu spędza w garderobie, ma większą tremę przed premierą, zdrowiej się odżywia, później wychodzi z imprezy, jest bardziej opiekuńczą mamą, martwi się o przyszłość? Były raczej zgodne, a może wręcz przeciwnie? Czy gdyby mogły, to chciałyby coś zmienić u drugiej?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.