2024-05-25

Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski dowiedzieli się, że...

0

Aktorzy są parą przyjaciół, o czym chętnie rozmawiają w programie „Demakijaż”. Prowadzący Krzysztof Ibisz postanowił dowiedzieć się, na czym dokładnie polega ich znajomość. Katarzyna Zielińska i Kacper Kuszewski zawodowo grają, tańczą i śpiewają, ale czy to dzięki talentom zbliżyli się do siebie? Jak to w ogóle możliwe w show-biznesie? „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.

Kto ci powie szczerą prawdę?
Różnica płci i spontaniczne sprzeczki wzmacniają i podgrzewają temperaturę w tej relacji. Kasia Zielińska, królowa serc polskich telewidzów, dzieciństwo grzecznie spędziła w Starym Sączu, gdzie pomagała rodzicom przy pracy w szklarni i szykowała się na księgową, ale nie wyszło. Aktorstwo skończyła w Krakowie, śpiewu uczyła się u Elżbiety Zapendowskiej, a na szklanym ekranie zabłysła w takich polsatowskich przebojach jak „Przyjaciółki”, „To nie koniec świata!” i „Mecenas Porada”. Kacper Melchior Baltazar Kuszewski dorastał na Wybrzeżu w aktorskiej rodzinie. Śpiewał w chórze chłopięcym i uczył się gry na klarnecie, ale i tak ostatecznie ukończył aktorstwo - w Warszawie. Gigantyczną popularność zdobył rolą w jednej z najdłuższych polskich telenowel, był głosem Myszki Miki i - tak jak Kasia - wystąpił w czołowych show Polsatu: „Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W ich przyjaźni liczy się szczerość, poczucie humoru, ale też podobne podejście do pracy i pasji. Spotykają się przed kamerą i na scenach teatralnych, ale również wspierają w życiu prywatnym. Kasia układa je z mężem Wojciechem Domańskim i ich dwoma synami - Henrykiem i Aleksandrem, a Kacper wypełnia egzotycznymi podróżami, spacerami z psem, książkami i celebrowaniem słodkiej samotności. Razem pomagają sobie przejść życiowe kataklizmy, spierają o najwyższej wagi zagadnienia artystyczne, a czasem konstruktywnie krytykują.

„Ratuj się, kto może”
- Aż tak wiele o sobie nie wiemy i może dlatego jesteśmy dla siebie dobrymi przyjaciółmi - już na wstępie Kacper Kuszewski rozluźnia atmosferę, a Katarzyna Zielińska radośnie przytakuje. - Z biegiem lat robimy się dla siebie coraz bardziej wyrozumiali - jego zdaniem to właśnie ta cecha może być kluczowe dla dobrego porozumienia. - Przez telefon jest gorzej - uwaga aktorki wywołuje szerokie uśmiechy obu panów. Okazuje się, że to idealny moment, aby ujawnić, co myślał o niej, gdy pierwszy raz skrzyżowały się ich zawodowe drogi i co potem z tego wynikło. Ona natomiast zdradza, czym jej zaimponował, że go... natychmiast zatrudniła. - To trudny sprawdzian - Krzysztof Ibisz docieka, czy taki początek znajomości mógł się nie udać i dlaczego media pisały wtedy o nich, że celebryci też mają talent. No i „kliknęło”. Mimo wielu różnic, jakie dostrzegli w swoich życiowych drogach oraz genach, czym szczerze się dzielą z widzami programu.

Quiz
W stałym punkcie programu prowadzący testuje, czy jego bohaterowie różnią się w odpowiedziach. Krzysztof Ibisz pyta, czy zwierzają się na temat swoich związków, kto z nich ma większe zdolności przywódcze, większą cierpliwość do ludzi, jest bardziej zapominalski i roztrzepany, ma cięższą rękę do wydawania pieniędzy, a kto mocniej przeklina. Jak często wybierają zgodne tabliczki i przy jakich hasłach decydują się razem podnieść obie? Czego wcześniej o sobie nie wiedzieli i odkrywają to dopiero w „Demakijażu”?

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café.