2022-10-14

Paweł Domagała: O rodzinie żony uczyłem się na studiach

0

Aktor i piosenkarz wraz z żoną Zuzanną Grabowską gośćmi programu „Demakijaż”. Z Krzysztofem Ibiszem rozmawiają o swoim związku od jego najwcześniejszych etapów po plany na przyszłość, a także o zazdrości, finansach i życiu rodzinnym. Wyjawiają też swoje słabości i mocne strony w tradycyjnym quizie na kanapie programu. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Aktorska para
Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska poznali się podczas studiów na Akademii Teatralnej. Ona pochodzi z Krakowa, on z Radomia. Jak mówią, Warszawa połączyła ich najpierw w parę na zajęciach. Ponieważ mają nieco podobny typ urody, takie same temperament i poczucie humoru, na uczelni niektórzy uważali ich za rodzeństwo. Przyjaźnili się do czwartego roku studiów, kiedy to on zdecydował się wyznać uczucia. Zrobił to w spektakularny sposób, zapraszając wybrankę na swój koncert. W programie Zuzanna Grabowska wspomina swoje reakcje, kiedy zorientowała się, że śpiewane ze sceny piosenki są… o niej!

Aktorski klan
Bohaterka programu pochodzi z rodziny z olbrzymimi tradycjami aktorskimi, z jej ojcem Andrzejem i wujem Mikołajem Grabowskimi na czele. Krzysztof Ibisz z niedowierzaniem dopytuje więc jej męża o to, czy rzeczywiście nie miał pojęcia o istnieniu tego klanu. - Wszystkiego dowiedziałem się dopiero na zajęciach historii teatru - przyznaje skruszony Paweł Domagała. Para opowiada też o tym, jak w końcu doszło do spotkania wokalisty ze słynną rodziną.

Quiz
Odpytywani przez prowadzącego aktorzy ujawniają między innymi, kto bardziej przeklina, kto się chętniej tuli i kto lepiej prowadzi samochód. Rozmawiają też o finansach, organizacji życia rodzinnego i słabości Pawła do zakupów ubrań. Więcej ciekawych pytań i zaskakujących odpowiedzi w programie „Demakijaż”.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.