2022-11-10

Ralph i Wiktor Kamińscy: Bracia nietypowi, z dwóch światów

0

Przyrodnie rodzeństwo w programie Krzysztofa Ibisza. Piosenkarz i jego brat Wiktor żartują, że zawodowo zajmują się tym, w co bawili się w dzieciństwie: jeden śpiewa, a drugi zapewnia występom techniczne zaplecze. Prowadzącemu opowiadają o relacji ze swoimi ojcami, ucieczce z małego miasta oraz braterskim wsparciu w depresji i nie tylko. „Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Cafe.

Oglądaj Demakijaż online na polsatboxgo.pl.

Bracia na dobre i na złe
Ralph i Wiktor Kamińscy długo pracowali razem, chociaż w wywiadzie zdradzają, że ich drogi właśnie się rozeszły. Wokalista mówi, że to słodko-gorzki moment. - Cieszę się, że Wiktor był ze mną od początku. Przeszliśmy długą drogę. A jak będę go potrzebował, to będzie przy mnie - stwierdza pewnie, choć żałuje, że nie będzie miał brata przy sobie tak często, jak dotychczas. Obaj mogli zawsze na siebie liczyć. Ralph potrzebował tego, kiedy chorował na depresję. - Nie da się pomóc takiej osobie. Można być tylko wsparciem. Po prostu być - mówi, opisując, jak wyglądała wtedy ich relacja.

Rodzina z mamą
Jak układało się dzieciństwo braci z ośmioletnią różnicą wieku? - Byliśmy nietypowi, z dwóch światów. Każdy żył swoim życiem w pokoju - przyznaje Ralph, zwracając uwagę na to, że mają różnych ojców. - Ja nie miałem go na co dzień od początku. Tata był za granicą i rzadko go widywałem - opowiada. - Byłoby lepiej wychowywać się w zwykłym układzie rodzinnym, ale mama tak nam to wynagrodziła - dodaje. Obu wychowywała głównie ona, z babcią i dziadkiem, który starał się zastąpić chłopcom tatę. Nie zapobiegło to wybrykom, w których dominował młodszy z braci. - Oddałem berło robienia przypałów Wiktorowi - wyjaśnia Ralph.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Wiktor Kaminski/King Kong (@wikus998)

Tradycyjny quiz
Bracia odpowiadają zgodnie między innymi na pytania o to, który z nich ma więcej ubrań, więcej je i jest bardziej oszczędny. A który z nich może zrobić więcej pompek? Tu zdania są już podzielone. Gwiazdor opowiada też o swoich dziwactwach, wspólnych przygodach z samochodem i stosunku do imprezowania.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w Telewizji POLSAT CAFÉ.