2019-11-03

Małgorzata Socha: Daję ludziom to, co chciałabym otrzymać

0

Najbardziej stylowa i lubiana polska aktorka gościła w programie „Demakijaż”. Małgorzata Socha odziedziczyła po babci miłość do swojego obecnego zawodu. Jest spełnioną żoną oraz mamą i nie wyobraża sobie innego życia. Za co najbardziej kochają ją widzowie? Co zdradziła w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem?

Małgorzata Socha od dziecka lubiła stawiać na swoim. Żyła w domu pełnym zasad pod okiem wojskowego lotnika i ekonomistki. Z dzieciństwa najbardziej pamięta zapach rodzinnego rosołu i wakacje na Podkarpaciu, które spędzała u ukochanej i charyzmatycznej babci Zosi, niespełnionej aktorki. To ona nauczyła Małgosię poczucia stylu i bycia odważną.

Jako nastolatka należała do kółka teatralnego i legendarnego zespołu „Gawenda”. Kiedy niespodziewanie dostała się na Akademię Teatralną w Warszawie, to nie miała już wyjścia - musiała zostać aktorką. Podczas studiów zadebiutowała tytułową rolą w spektaklu telewizyjnym „Anka” Radosława Piwowarskiego, a chwilę później trafiła do obsady serialu „Złotopolscy” i na zawsze została już w sercach telewidzów.

Najbardziej lubiana gwiazda show-biznesu prywatnie jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Zaprzyjaźnili się w liceum i od lat tworzą szczęśliwą rodzinę z trójką dzieci. - Różne są momenty w małżeństwie, ale najważniejsze, żeby zawalczyć o tę rodzinę. Trzeba być w tym konsekwentnym - dzieli się swoimi spostrzeżeniami Małgorzata Socha.

Aktorka lubi ciężką pracę, bo najgorsza jest bezczynność. Na planie odpoczywa od codziennych obowiązków. Nie stroi fochów, bo od dziecka uczono ją, żeby nie kaprysić. - Próbujemy przemycić jakieś zasady, którym często sami nie jesteśmy konsekwentni. Ja się śmieję często, że przy wychowywaniu dzieci jestem konsekwentnie niekonsekwentna. Cieszę się, kiedy moje pociechy wyrażają swoje zdanie i potrafią powiedzieć „nie”. Mnie tego nie nauczono i musiałam sama się tego nauczyć - zdradza w programie „Demakijaż”.

Czy można nauczyć dziecko niegrymaszenia? Jak poradzić sobie z utratą ukochanej osoby? O tym wszystkim Małgorzata Socha opowiedziała w otwartej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Cafe.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Jolanta Kwaśniewska: Ludzie otwierają przede mną serca
Maria Dębska: Dziękuję mamie, że nie zrezygnowała dla mnie z marzeń
Małgorzata Pieczyńska i jej przepis na wieczną młodość
Sławomir i Kajra: Miłość jest naszym największym sukcesem
Monika Miller: Wyglądam jak chcę, bo mam do tego prawo
Weronika Rosati: Przemoc domowa jest przestępstwem
Joanna Jędrzejczyk: Wolontariat jest moim stylem życia
Agata Kulesza: Pokazanie słabości jest największą siłą

Komentarze
© Polsat Cafe 2020