2019-11-10

Blanka Lipińska: Powinniśmy być niezależni w związkach

0

Barwna postać polskiej literatury gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż”. Blanka Lipińska słynie z otwartości i bezpruderyjności w mówieniu o sprawach ciała. Przekonuje, że udany seks poprawia jakość życia, a tego potrzebują wszyscy Polacy. Co ją napędza do wielkich zmian w życiu?

Blanka Lipińska urodziła się w Puławach, gdzie przeżyła dzieciństwo głównie w towarzystwie chłopców, do których zawsze miała słabość. Wrodzony temperament rozładowywała, trenując taniec, pływanie i sztuki walki. Do Warszawy zaprowadził ją miłosny zawód, ale i przeznaczenie. - Straciłam wtedy miłość swojego życia, jedynego mężczyznę, który potrafił dla mnie być mężczyzną, a dostałam sukces. Jakbym mogła się zamienić, to wolałabym mieć faceta niż sukces - otwarcie mówi w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Dzięki pracy w hotelu poznała piosenkarkę Dodę, która najpierw stała się jej koleżanką, a później mentorką i jedną z pierwszych czytelniczek jej debiutanckiej powieści erotycznej „365 dni”. Książka szybko stała się bestsellerem, a Blanka Lipińska najbardziej rozpoznawalną pisarką w Polsce. - To jest historia, która wydarzyła się naprawdę i dziewczyna, która dała twarz i powiedziała: „Macie prawo chcieć! Nie musicie dawać. Nie macie żadnego obowiązku. Obowiązek macie jeden: być dobrymi ludźmi. Reszta zależy tylko od was” - podkreśla.

Wizażystka, hipnotyzerka i menedżerka nocnych klubów w jedną chwilę stała się wziętą autorką. W pewnym momencie sprzedawała czterdzieści powieści na minutę. Jej kolejne dwie książki należą do najbardziej poczytnych w Polsce, a na Walentynki do kin trafi ekranizacja pierwszej z nich.

Jak rozpoznać kobietę spełnioną seksualnie? Dlaczego ludzie boją się mówić o swoich potrzebach? Jak uwieść wymarzonego mężczyznę? O tym wszystkim Blanka Lipińska opowiedziała w szczerej rozmowie z Krzysztofem Ibiszem na antenie Polsat Cafe.

Demakijaż” w niedzielę o godz. 15:00 w POLSAT CAFE.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Daję ludziom to, co chciałabym otrzymać
Jolanta Kwaśniewska: Ludzie otwierają przede mną serca
Maria Dębska: Dziękuję mamie, że nie zrezygnowała dla mnie z marzeń
Małgorzata Pieczyńska i jej przepis na wieczną młodość
Sławomir i Kajra: Miłość jest naszym największym sukcesem
Monika Miller: Wyglądam jak chcę, bo mam do tego prawo
Weronika Rosati: Przemoc domowa jest przestępstwem
Joanna Jędrzejczyk: Wolontariat jest moim stylem życia
Agata Kulesza: Pokazanie słabości jest największą siłą

Komentarze
© Polsat Cafe 2020